Geoblog.pl    Harry    Podróże    Wyprawa Indie 2007    Drugi raz w stolicy - zakupy.
2007

Drugi raz w stolicy - zakupy.

Indie, Dehlī

W Hadriwarze wstajemy kolo 7 i po nie udanej probie z pociagiem (okazalo sie ze treba miec rezerwacje biletow, chociaz dzien wczesniej dziewczynom powiedziano co innego) wsiadamy do busa. kolo 14 jestesmy w Dehli i riksza jedziemy do znajomego nam juz hotelu. Z powodu braku miejsc decydujemy sie na pobliski (Shera Punjab Inn). Krutki odpoczynek, wizyta w restauracji w hotelu Ajanta i jedziemy na miasto. Wizyta w McDonaldzie i na zakupy. W Dehli mozna kupic prawie wszystko za kazda cene. Po 10sek negocjacji mozna zbic cene z 3000 do 1000... Wracamy obladowani siatkami z zakupami i z pustymi portfeami. Wieczorem mala imprezka w hotelu (sie dzialo) i spac.

Rano (6.08) ciezkie wstawanie dla niektorych po imprezce, wizyta znowu w hotelu Ajanta (za 150Rs szwedzki stol) i jedziemy w miasto. Zwiedzamy National Museum (1Rs dla studentow - duzo eksponatow jednak nic szczegolnego) i znowu na bazary. Wieczorem planujemy jeszcze troche po miescie pojezdzic, a jutro jedziemy do Agry. W Dehli jest strasznie goraco i pada co jakis czas, co wcale nie zmienia temperatury. Zdrowie dopisuje - pojedyncze problemy zoladkowe to juz standart.

Wrzucilem kilka zdjec, na wiecej nie mam czasu. Moze jutro cos wiecej wrzuce. Zostal juz nam tydzien wiec odliczamy powoli dni do powrotu. Pozdro

Harry
Łukasz Parusiński